Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Росфінмоніторинг виключив активіста Сулеймана Кадирова зі списку екстремістів

15 / 06 / 2020

Про це повідомляє «Кримська Солідарність» з посиланням на самого Кадирова.

«17 квітня поточного року я направив в Росфінмоніторинг лист з вимогою прибрати мене зі списку в зв’язку із закінченням випробувального терміну. Вони направили запит в прокуратуру Республіки Крим і після відповідної перевірки прислали мені відповідь, який я отримав сьогодні на пошті. Саме рішення датоване 4 червня 2020 року», — цитує «Кримська Солідарність» Сулеймана Кадирова.

За словами активіста, кримінальну справу сфабриковано спецслужбами у відповідь на його громадянську позицію.

«Я себе винним не вважав і не вважаю. Заявляв про це в суді, коли говорив останнє слово. Вся моя “провина” — це моя участь в національному русі кримських татар і мої переконання», — сказав Кадиров.

Нагадаємо, щодо Кадирова було порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 280.1 КК РФ ( «Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації»).

У квітні 2017 року Російська служба з фінансового моніторингу внесла Сулеймана Кадирова до переліку екстремістів і терористів.

1 березня 2018 року підконтрольні Росії Феодосійський міський суд засудив активіста до двох років позбавлення волі умовно і заборони на публічну діяльність.

2 березня 2020 року Кадиров був звільнений від покарання у зв’язку із закінченням випробувального терміну.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини