Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Родичі Параламова впізнали одного з викрадачів в «відвідувачі» ФСБ

15 / 09 / 2017

Родичі кримчанина Рената Параламова, впізнали одного з учасників його викрадення серед відвідувачів кримського управління ФСБ Росії. Про це повідомляє Крим.Реалії з посиланням на адвоката Еміля Курбедінова.

«Коли ми дзвонили, з будівлі ФСБ почала виходити людина, яка була присутня на цьому обшуку. І його всі вони впізнали. Я почав вимагати, щоб ця особа представилась. Він почав тікати. Я запитав: «Ви – співробітник ФСБ?». Він мовчки дійшов до середини дороги, розвернувся і забіг назад у будівлю. Зачинив за собою двері … Вже немає ніяких сумнівів, що до цього причетна ФСБ, або ті, хто спокійно і безперешкодно можуть заходити в цю будівлю і виходити. Бандити зараз знаходяться там [в будівлі ФСБ]», – зазначив Курбедінов.

У кримському управлінні ФСБ Росії поки офіційно не підтвердили причетність відомства до обшуку в будинку Рената Параламова і його викрадення.

Раніше повідомлялося, що викрадений 13 вересня кримчанин Ренат Параламов, якого виявили 14 вересня на автовокзалі Сімферополя розповів про тортури, яким він піддався з боку російських силовиків.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини