Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Родичі Ельвіни Разакової впевнені, що дівчина нікуди не тікала

29 / 01 / 2016

Ельвіна Разакова, яку телеканал Lifenews звинуватив у причетності до ІДІЛ, зникла 13 січня по дорозі до навчання у центр Сімферополя. Вона була слухняною донькою і підтримувала хороші стосунки як із матір’ю, так і з батьком, незважаючи на те, що вони були розлучені. Такою охарактерували Ельвіну її батько Абдуазіз Разаков і двоюрідна сестра Сафійя Сайфуллах в коментарі QirimInfo.

– Ну як вона могла примкнути до ІДІЛ? Нісенітниця. Ельвіна зовсім дитина. Таке взагалі не можливо, вона завжди добра була до всіх незалежно від націй і віросповідань. Ельвіна батьків слухала. Вона з мамою жила. І хоча батьки були розлучені, але, тим не менше, вона підтримувала гарні стосунки і з батьком, і з мамою: все було добре, – розповідає про Ельвіну сестра Сафійя.

Батько ж дівчини назвав слова Lifenews брехнею, яку не варто навіть коментувати.

– Все, про що писали в матеріалі Lifenews, це все брехня. Людину не знайшли і починають якусь нісенітницю нести. Тому якось коментувати цю маячню я навіть не хочу. Замість того, щоб посприяти тому, щоб знайти людину, вони різні чутки пускають, – заявив Абдуазіз Разаков.

 

Детальніше про зникнення Ельвіни Разаковой і про те, чому на окупованому півострові зниклій людині простіше приписати участь у терористичній організації, ніж розслідувати факт її зникнення, читайте у статті QirimInfo.

Вибір редакції

Ще Новини