Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Рішення Слідкома Росії не порушувати справу проти Наталії Поклонської оскаржать у суді

7 / 09 / 2015

Адвокат майданівця Олександра Костенко Дмитро Сотніков має намір оскаржити відмову Слідчого комітету РФ у порушенні кримінальної справи проти «прокурора» Криму Наталії Поклонської.

Як повідомляє Сотніков на своїй сторінці в Facebook, ГСУ СК Росії по Криму відмовили в порушенні справи відносно Поклонської. «29.07.2015 ГСУ СК Росії по Республіці Крим відмовило мені у розгляді моєї заяви щодо Поклонської за фактом вчинення їй злочину, передбаченого п.«Б» ч. 2 ст. 282 КК РФ (Приниження людської гідності з використанням службового становища, – ред.)», — повідомив Сотников.

За словами Сотнікова Поклонська систематично принижувала підсудного Костенко: «Так Поклонська Н.В. в ході судових засідань, зокрема дебатів сторін, у Справі Костенко систематично принижувала людську гідність підсудного, використовуючи своє службове становище. Данну відмову я вважаю незаконною у зв’язку з тим, що висловлювання Поклонської Н.В. не були пов’язані з якими-небудь рішеннями, прийнятими органами прокуратури, не відносилися до сутності обвинувачення і не були предметом судового дослідження, а були цілковитою «отсебятиной», що має чіткий намір — принизити людську гідність конкретної особи».

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини