Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Регіональні координатори КримSOS здійснили 382 моніторингові візити до МКП

12 / 11 / 2022

382 моніторингові візити до місць компактного перебування (МКП) внутрішньо переміщених осіб (ВПО) здійснили регіональні координатори КримSOS. Про це повідомила менеджерка в соціальній сфері КримSOS Ольга Шкарупа.

«Регіональні координатори КримSOS провели 382 моніторингові візити до МКП вимушених переселенців у 15 областях України. Лише за останній тиждень регіональні координатори здійснили 11 моніторингових візитів до 8 місць компактного перебування ВПО в 8 областях України», — розповіла Ольга Шкарупа.

Одним з головних завдань є визначеня основних потреб та проблем ВПО. Наразі серед них — відсутність належних умов у МКП, брак житла для оренди за доступною ціною, місць у дитячих садочках та школах, брак робочих місць за спеціальністю.

Візити до МКП проводять з червня цього року.  Це один з інструментів, що використовують в своїй роботі 15 регіональних координаторів КримSOS в межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України». Проєкт реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини