Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Регіональні координатори КримSOS здійснили 344 моніторингових візити до МКП

14 / 10 / 2022

344 моніторингові візити до місць компактного перебування (МКП) вимушених переселенців здійснили регіональні координатори КримSOS. Про це повідомив співкоординатор КримSOS Денис Савченко.

«Всього за понад чотири місяці роботи було здійснено 344 візити до 293 місць компактного перебування внутрішньо переміщених осіб у 15 областях. Нещодавно до переліку областей, де здійснюються моніторингові візити, додалася Закарпатська область», — розповів Денис Савченко.

Лише за останній тиждень регіональні координатори КримSOS відвідали чотири МКП у межах семи моніторингових візитів. Під час моніторингових візитів фіксують випадки гендерно обумовленого насильства в МКП, а також дізнаються про основні виклики та потреби внутрішньо переміщених осіб.

Візити до МКП є одним з інструментів, що використовують в своїй роботі 15 регіональних координаторів КримSOS в межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України». Проєкт реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини