Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Рефат Чубаров виступив у парламенті з вимогою зупинити подачу електрики в Крим

4 / 11 / 2015

Голова Меджлісу і народний депутат України Рефат Чубаров в своєму виступі у Верховній Раді закликав Кабмін припинити постачання електроенергії до Криму, повідомляють Крим.Реаліі.

«Єдиний ресурс, який зараз підтримує окупантів в Криму — це поставки електроенергії. Ми виходимо з вимогою до уряду, щоб припинити новий виток репресій в Криму, в найближчі дні прийняти рішення і припинити постачання електроенергії, щоб зупинити репресії проти громадян України», заявив Чубаров.

Він нагадав, що в останні дні в Криму активізувалися репресії проти громадян України.

«Окупанти в розгубленості, тому вони повернули в останні дні всі репресії проти кримських татар, активістів громадянської блокади Криму та членів їх сімей», — сказав голова Меджлісу.

Депутат закликав Україну до більш рішучих дій із захисту прав своїх громадян у Криму і заявив, що люди можуть почати захищати себе і країну самостійно.

«Якщо уряд і далі буде тягнути, то люди, які повинні в такій ситуації захищати себе і свої сім’ї, вони можуть, згідно із законодавством України вживати заходів, спрямованих на захист територіальної цілісності України, щодо захисту свого життя», — підкреслив Чубаров.

Нагадаємо, російські силовики вранці 2 листопада провели серію обшуків в будинках журналістки Лілі Буджурової, співробітниці «Караденіз продакшн» Ельзари Іслямової, а також рідних співорганізатора громадянської блокади Криму Ленура Іслямова. Крім того слідчий відділ управління ФСБ по «Республіці Крим» 22 жовтня порушив на Іслямова кримінальну справу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини