Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Питали про зв'язки в Сирії, чи брав я участь в бойових діях: Джафєров розповів подробиці свого затримання співробітниками прикордонної служби ФСБ окупантів

9 / 12 / 2019

 

«На контрольному пропускному пункті, після того як я віддав паспорт прикордоннику, він крикнув:«мітка – магніт! » та покликав своїх колег. Забрали мене в якусь спеціальну кімнату. Почали процедуру огляду. Вилучили паспорти і телефони. При спілкуванні вони знімали мнене на камеру. Взяли відбитки пальців. Перемістивши в іншу кімнату, співробітник зажадав показати йому контакти з мого мобільного. Почали питати про контакти в Сирії. Чи брав участь в бойових діях. Я почав нервувати. Піднявся тиск. Я попросив викликати швидку. У мене почалися судоми. Приїхала швидка. Співробітники швидкої вирішили везти мене в лікарню. Після цього співробітники ФСБ недбало кинули в машину вилучені ними мої особисті речі – документи, телефони. Мене протримали близько чотирьох годин. Я написав заяву в поліцію», – розповів Джафєров в коментарі активістам ГО «Кримська солідарність».

Нагадаємо, 6 грудня, близько 14.30 годин дня, в районі контрольно-пропускному пункті «Чаплинка», співробітниками прикордонного управління ФСБ окупантів, був затриманий і приблизно чотири години утримувався Джафєров Нурі Асанович 1971 року народження.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини