Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Путін схвалив закон про нагляд за засудженими за тероризм та екстремізм

29 / 05 / 2017

Володимир Путін схвалив поправки до закону, що регламентує питання адміністративного нагляду за особами, які відбули термін за тяжкі та особливо тяжкі злочини. Федеральний закон був прийнятий Держдумою 17 травня і схвалений Радою федерації 24 травня. Про це повідомляє Комерсант.

Видання повідомляє, що дані поправки передбачають введення адміністративного нагляду за звільненими громадянами, які були засуджені за статтями терористичної та екстремістської спрямованості.

«Піднаглядна особа зобов’язана являтися в органи внутрішніх справ від одного до чотирьох разів на місяць, також засудженим забороняється виїзд за межі встановленої судом території. Депутати зазначають, що це необхідно для профілактики рецидивів», – повідомляє Комерсант.

Видання зазначає, що на думку експертів велика частина засуджених за екстремізм – це користувачі соціальних мереж.

Нагадаємо, кримчанину Ігорю Мовенку пред’явили звинувачення за ч.2 ст.280 КК РФ (публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності), йому загрожує до 5 років позбавлення волі. Кримінальну справу стосовно українця порушили за проукраїнський коментар в соціальній мережі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини