Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Путін хоче спростити кримським татарам процес отримання громадянства РФ

17 / 08 / 2015

Президент Росії Володимир Путін хоче розглянути питання про спрощене отримання громадянства Росії кримськими татарами, які давно проживають у Криму. Про це він заявив на зустрічі з представниками національних громадських об’єднань Криму, повідомляє «Українська правда».

«З приводу отримання громадянства – я поговорю з колегами, якщо мова йде про людей, які тут вже давно проживають фактично, я думаю, що можна прийняти рішення про полегшений порядок отримання громадянства РФ», — сказав Путін.

Він також нагадав, що на «соціально-економічну реабілітацію Криму і кримськотатарського народу» Кремль виділив гроші, але поскаржився, що вони обмежені. Також Путін застеріг товариство «від спекуляцій на тему нібито особливих прав того чи іншого етносу в Криму».

Нагадаємо, що напередодні візиту Путіна до Криму голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров припустив, що російський президент буде використовувати у своїй риториці кримськотатарську проблематику.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини