Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Путін: для звільнення Сенцова повинні “дозріти відповідні умови”

2 / 12 / 2016

Президент РФ Володимир Путін заявив, що для звільнення українського режисера Олега Сенцова повинні «дозріти» умови, повідомляє ТАСС.

На спільному засіданні Ради з питань культури і мистецтва та Ради з російської мови до президента РФ звернувся режисер Олександр Сокуров з проханням звільнити Сенцова, аргументувавши це “складністю правової колізії” в його справі. Путін відповів, що так вчинити не можна без рішення суду.

“Так, є певні правила і норми, якими ми можемо скористатися, але для цього потрібно, щоб дозріли відповідні умови”,— відповів Путін.

Крім того, президент Росії нагадав що в цій справі є й інші фігуранти, і пообіцяв мати це питання на увазі.

“Але, тим не менше, дякую, що ви звернули на це увагу. Знаю, що це питання чутливе, і буду мати його на увазі”, — цитує відповідь Путіна на звернення Сокурова РІА Новини.

Нагадаємо, в серпні 2015 року суд в Росії засудив Олега Сенцова до 20 років позбавлення волі за звинуваченням у підготовці терактів в анексованому Росією Криму. Інший фігурант справи – Олександр Кольченко – отримав 10 років колонії суворого режиму. Самі засуджені вважають звинувачення необґрунтованими і політично мотивованими.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини