Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

«Пускали по дві – чотири особи, але коли підійшла моя черга, сказали – можна тільки по одному»: мати політв'язня Салієва про побачення з сином

13 / 12 / 2019

«На побачення пускали то по 2, то по 4 людини, але, коли підійшла моя черга, сказали – можна тільки по одному: один з ранку, один після обіду може заходити – «короткострокове побачення».

У перший раз так сказали. Потім ми прийшли в інший день, запізнилися трохи, хвилини на 3, але наші заяви знову не прийняли. Ми були змушені піти до начальника СІЗО. Його не було на місці, був його помічник Серебрянський – заступник начальника. Він прийняв нас, але допомогти не зміг. Сказав лише, що на побачення можуть заходити по одному.

16 листопада дали дозвіл, але ми знову не змогли потрапити. Документ – дозвіл на побачення був у мене. Цього разу, 5 грудня, мені сказали, що це дозвіл за листопад вже не підходить, його термін вийшов, по ньому потрібно було в листопаді приходити. Я їм сказала, що там не вказані ні дата, ні час – терміну давності. Мені довелося телефонувати до Генерального Консула України в Ростові-на-Дону Тараса Малишевського. Він сказав, що постарається допомогти. Дали дозвіл. Після обіду потрапила до сина», – розповіла Зодіе Салієва активістам ГО «Кримська солідарність».

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини