Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

«Пускали по дві – чотири особи, але коли підійшла моя черга, сказали – можна тільки по одному»: мати політв'язня Салієва про побачення з сином

13 / 12 / 2019

«На побачення пускали то по 2, то по 4 людини, але, коли підійшла моя черга, сказали – можна тільки по одному: один з ранку, один після обіду може заходити – «короткострокове побачення».

У перший раз так сказали. Потім ми прийшли в інший день, запізнилися трохи, хвилини на 3, але наші заяви знову не прийняли. Ми були змушені піти до начальника СІЗО. Його не було на місці, був його помічник Серебрянський – заступник начальника. Він прийняв нас, але допомогти не зміг. Сказав лише, що на побачення можуть заходити по одному.

16 листопада дали дозвіл, але ми знову не змогли потрапити. Документ – дозвіл на побачення був у мене. Цього разу, 5 грудня, мені сказали, що це дозвіл за листопад вже не підходить, його термін вийшов, по ньому потрібно було в листопаді приходити. Я їм сказала, що там не вказані ні дата, ні час – терміну давності. Мені довелося телефонувати до Генерального Консула України в Ростові-на-Дону Тараса Малишевського. Він сказав, що постарається допомогти. Дали дозвіл. Після обіду потрапила до сина», – розповіла Зодіе Салієва активістам ГО «Кримська солідарність».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини