Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Пункт тестування на коронавірус біля КПВВ «Каланчак» не працює

23 / 02 / 2021

Про це QirimInfo повідомив координатор Херсонського офісу КримSOS Олексій Тільненко.

За його інформацією, в останній раз пункт тестування працював 18 лютого. Зараз громадянам, які перетинають адмінмежу, пропонують пройти тестування в с. Каланчак, яке знаходиться в 30 км від однойменного КПВВ.

Як пояснив КримSOS головний спеціаліст департаменту здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації Денис Литвин, причина закриття пункту — нестача коштів на оплату проїзду медперсоналу до місця роботи. За його словами, Кабмін України, коли приймав постанову про відкриття пунктів тестування на КПВВ на адмінмежі з Кримом та на лінії зіткнення на Донбасі, не передбачив виділення коштів на їхню роботу.

Коли вирішиться питання з фінансуванням і відкриється пункт тестування на КПВВ «Каланчак» — поки невідомо.

Варто зазначити, що пункт експрес-тестування на COVID-19 біля КПВВ «Чонгар» працює в звичайному режимі: сім днів на тиждень з 8.00 до 16.00. На цьому пункті працюють фельдшери Товариства Червоного Хреста.

Нагадаємо, 5 січня Кабінет міністрів України доручив Херсонській ОДА розмістити на адмінмежі з Кримом пункти, де будуть проводити експрес-тестування на антитіла до COVID-19.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини