Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Пункт призначення невідомий: політв’язня Ескендера Абдулганієва етапували з СІЗО Новочеркаська

11 / 01 / 2022

24-річного українського політв’язня Ескендера Абдулганієва етапували з СІЗО російського Новочеркаська до місця відбування 12-річного терміну ув’язнення.

Про це повідомляє «Кримська солідарність» із посиланням на матір кримського татарина Еміне Абдулганієву. Ескендер повідомив їй про етапування телефоном з СІЗО Пермі, де він перебував транзитом.

Родина Ескендера поки що не знає куди саме його відправляють.

«Політв’язень встиг передати матері, що виїжджав потягом із Новочеркаська разом із Рустемом Емірусеїновим, провів з ним тиждень в одній камері у Воронежі, після чого їх відправили до різних виправних установ, та зв’язок між кримськими мусульманами обірвалася», — повідомляє «Кримська солідарність».

Нагадаємо, Ескендер Абдулганієв – фігурант Красногвардійської групи «справи Хізб ут-Тахрір». Його затримали разом із Рустемом Емірусеїновим та Арсеном Абхаїровим 14 лютого 2019 року у смт Октябрьське Красногвардійського району окупованого Криму.

Їх звинуватили в організації та участі у діяльності забороненої у РФ організації «Хізб ут-Тахрір (легальна в Україні).

3 листопада 2020 року, Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону визнав фігурантів Красноногвардійської «справи Хізб ут-Тахрір» винними і засудив Рустема Емірусеїнова до 17 років ув’язнення, Арсена Абхаїрова — до 13 років, а Ескендера Абдулганієва – до 12 років.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини