Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Психологиня КримSOS надала 482 консультації постраждалим від війни

2 / 06 / 2023

За час своєї роботи психологиня КримSOS надала 482 консультації внутрішньо переміщеним особам, людям на окупованих територіях та іншим постраждалим від війни.

У травні психологиня провела 31 сесію, з них 7 – із дітьми. До неї зверталися люди з панічними атаками й підвищеною тривожністю за умов окупації, нервовими тіками, проблемами невпевненості в собі. Минулого місяця також була надана психологічна допомога тим, хто почувався переляканим після ракетних ударів.

До психологині КримSOS продовжують звертатися люди з депресією, проблемами з адаптацією на новому місці перебування та питаннями щодо сімейних відносин.

Звернутися по допомогу можуть українці на підконтрольних та окупованих територіях, а також — з-за кордону. Наприклад, у травні психологиня надавала консультації людям, які нині перебувають у Туреччині, Ірландії та Німеччині.

Записатися на консультацію можна в месенджерах Signal, Telegram, WhatsApp за номером: +38 050 867 84 28. Спеціалістка працює з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 18:00.

Ініціатива втілюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Вибір редакції

Ще Новини