Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Привіт із кримського курорту

29 / 08 / 2019

 

У центрі подій опинилась бабуся автора Зіна, яка жила в Україні, Росії та Білорусі, а після виходу на пенсію переїхала до Криму. Дотепна і сповнена життєвих сил, вона завжди об’єднувала свою велику сім’ю. Та після анексії Криму її відвідини стали для родичів випробуванням: півострів перетворився на “віддалену планету”, на зразок Марса. Дорослій людині непросто сприйняти нові реалії — тому вся сім’я, розкидана по різних країнах, почала збиратися, щоб підтримати бабусю й відвідати її у день 80-річчя.

Проект картини спільного виробництва України, Білорусі та Естонії став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну фінансову підтримку. Світова прем’єра фільму відбулася на міжнародному фестивалі документального кіно у чеському місті Їглава – Ji.hlava IFF. Стрічка також була представлена на кінофорумах DOK.fest München (Мюнхен, Німеччина), Beldocs (Белград, Сербія) та Eastern Neighbours Film Festival (Утрехт, Нідерланди).

Фільм виходить в український прокат на початку осені, а перед київською прем’єрою  вирушить у міні-тур містами України, де відбудуться спецподії за участі режисера. Перший показ відбудеться у Львові 29 серпня, у кінотеатрі «Кінопалац».  30 серпня стрічку побачать глядачі в Івано-Франківську, в галереї «Ваґабундо». Київська прем’єра пройде у столичному кінотеатрі «Жовтень» 31 серпня. Інформація про показ за посиланням. На цих показах режисер особисто представить свій фільм аудиторії, а після перегляду проведе Q&A-сесії.

Після виходу у прокат 5 вересня, «Моя бабуся з Марса» відвідає Маріуполь, Одесу, Херсон, Чернігів та інші міста. Українська прем’єра фільму проходить за підтримки Держкіно України.

Отже, чекаємо на вас 31 серпня о 16:50 у кінотеатрі «Жовтень». Перед показом відбудеться брифінг для преси за участі творчої команди. Акредитація: https://forms.gle/pB5E2HhwBuAs2Ks68 Приходьте ностальгувати за кримськими зорями разом!

 

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини