Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Припинив роботу єдиний фондовий брокер з Криму

6 / 09 / 2016

Східно-Кримська фондова компанія відкликала ліцензію брокера, повідомляє Комерсант. Компанія була єдиним кримським учасником російського фондового ринку.

«Повідомляємо, що Східно-Кримська фондова компанія в добровільному порядку здала в ЦБ РФ ліцензії на здійснення брокерської діяльності та діяльності з управління цінними паперами. Добровільна здача двох ліцензій пов’язана з відсутністю в даний момент у Республіці Крим попиту на даний вид послуг», — йдеться в повідомленні на сайті компанії.

За словами гендиректора Східно-Кримської фондової компанії Ігоря Смородського, «вторинний ринок в Криму помер через санкції і націоналізацію».

«У нас в портфелі були акції всіх великих кримських компаній: “Крименерго”, “Кримгаз”, “Затока” і т. Д. Всі вони були націоналізовані. Акціонери не отримали ніяких компенсацій за свої акції, і вони більше не довіряють фондовому ринку», — повідомив він.

Смородский звертався до “влади” Криму з пропозицією компенсувати акціонерам втрачені в ході націоналізації кошти – аналогічно тому, як це було зроблено з банківськими вкладами. Але “правової відповіді” на це не отримав.

Діючі ліцензії зберігають п’ять керуючих компаній і один реєстратор. До анексії Криму Росією дилерські, брокерські ліцензії і ліцензії на управління цінними паперами мали 22 компанії.

Нагадаємо, після окупації Криму ЄС і США ввели санкції проти економічного сектора РФ і ряду кримських компаній. Зокрема, санкції передбачають заборону інвестицій в економіку окупованої території.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини