Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Прийшли по дзвінку аноніма про підготовку вибуху – чергові обшуки у кримських татар в Криму

22 / 04 / 2021

Як повідомляє «Кримська солідарність», силовики приїхали щоб «перевірити чи є якісь вибухові речовини і чи відомо йому про підготовку вибухів в Криму».

Поки щодо Фетляєва кримінальне провадження не ведеться. Його допитували як свідка у невідомій йому кримінальній справі.

«Ельдар відмовився давати свідчення, посилаючись на статтю 51 Конституції РФ.  Громадянин за цією статтею має право не свідчити проти себе самого і близьких родичів, коло яких окреслено законом», – розповідає адвокат Едем Семедляєв, який приїхав надати юридичну допомогу.

Гульшен Фетляєва, дружина Ельдара, розповіла активістам про те, як проходив обшук.

«Сьогодні в районі 6 годин, напевно, ми почули стукіт сильний в двері. Так стукали, так барабанили! Я спочатку не зрозуміла спросоння.  Потім вже всі прокинулися і діти прокинулися.  Асіє (дочка) побігла до вікна, побачила людей цих (силовиків – КС). Їй стало погано, каже: “там на обшук прийшли!”.  Чоловік почав швидко одягатися.  Зайшли, зачитали постанову.  Далі чоловікові, він прочитав.  Ознайомлювався довго. Вони сказали що, поки він буде читати, вони будуть в присутності мене проводити обшук.  Почали з далекої кімнати, дивилися, обшукували. Попросили прибрати цінні речі, гроші. Двоє понятих були з ними.  Вони мені незнайомі. Я була разом з ними. Адвокатів ми попросили викликати, після того як вони оформили протокол», — сказала Гульшен Фетляєва.

Вилучили тільки техніку: два планшета, мобільний телефон і жорсткий диск.

«Як завжди у кримських татар не знаходять ні зброї, ні вибухівки, що говорить про те що кримські татари не причетні і не пов’язані з тероризмом та вибухами», – розповів адвокат Едем Семедляєв.
Нагадаємо, що раніше, 20 квітня силовики з ФСБ провели обшук в будинку кримського татарина Сейрана Таймазова в селі Курське Білогірського району окупованого Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини