Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Протягом весняного призову окупанти направлять на «військову службу» 2,5 тисячі кримчан і севастопольців

3 / 04 / 2019

Про це сьогодні заявили в окупаційному відділі інформаційного забезпечення Чорноморського флоту.

 

«З території Кримського півострова планується відібрати і вислати на проходження служби близько 2,5 тисячі осіб. На базі республіканського збірного пункту для призовників облаштовані місця прийому, розміщення та висилки воїнських команд молодого поповнення, а також пункт харчування. Перед висилкою у військові частини юнакам видадуть військову форму і персональні банківські картки для перерахування на них грошових виплат», – розповіли у «прес-службі ЧФ».

За даними відділу інформаційного забезпечення Чорноморського флоту, більшість призовників будуть скеровані на службу в інші суб’єкти РФ.

«Більша частина молодого поповнення буде відправлена на проходження служби за межами Криму, у військових частинах Південного та інших військових округів. Значна кількість призовників буде скерована до підрозділів відповідно до військово-облікових спеціальностей, отриманих у системі ДОСААФ (водії паливозаправних засобів, автомобільних пневмоколісних кранів і плаваючих гусеничних тягачів)», – додали в окупаційному відомстві.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини