Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Проти українця Балуха порушили чергову кримінальну справу

29 / 08 / 2017

Слідчий комітет РФ 22 серпня 2017 року порушив кримінальну справу проти українця Володимира Балуха по ч. 1 ст. 318 КК РФ. Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Правозахисники повідомляють, що начальник Роздольненського ІТТ Валерій Ткаченко подав скаргу на українського політв’язня Володимира Балуха, у відповідь на скаргу захисту українця на незаконні дії Ткаченка, який ображав і вдарив Балуха.

У постанові сказано, що Балух 11 серпня 2017 року під час ранкового огляду камер ІТТ в коридорі вдарив ліктем в живіт капітана Валерія Ткаченка, після чого українець зайшов в камеру №2, узяв флакон миючого засобу і знову вдарив начальника ІТТ по правій руці.

«За інформацією захисту українця, начальник ІТТ селища Роздольне Ткаченко сам напав на Володимира, а саме, вдарив, ображав нецензурною лайкою, принижував за національною ознакою. Все це було зафіксовано на відео в ІТТ», – повідомляють правозахисники.

Нагадаємо, Роздольненський районний суд засудив українського активіста Володимира Балуха до 3 років і 7 місяців позбавлення волі в колонії поселенні і штрафу в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини