Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Проти сербських політиків, які відвідали Крим, відкрили справу

19 / 11 / 2015

Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження за фактом візиту сербських політиків до Криму у жовтні 2015 року.

Про це йдеться у листі першого заступника прокурора Криму Назара Холодницького до народного депутата Георгія Логвинського, повідомляє «Європейська правда».

Генпрокуратура відкрила справу у відповідь на звернення Логвинського про те, що 26 жовтня делегація з 8 сербських політиків прибула в окупований Крим.

«Представники сербської делегації незаконно потрапили на територію анексованого півострова, скоївши кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 323-1 Кримінального кодексу України», — зазначили в ГПУ.

У складі делегації були сербський депутат, голова Демократичної партії Сербії Санда Рашкович-Івич, її заступник Мілан Лапчевіс, голова політради Драгана Тріфкович, а також представники сербського політичного руху «Двері» — Бошко Обрадовіч, Зоран Радойчич, Югослав Кіпріановіч, Стефан Свркота.

Як повідомляв QirimInfo, раніше Логвинський заявляв про початок процедури щодо притягнення до кримінальної відповідальності французьких депутатів, які також відвідали Крим. Їм були вручені повідомлення про підозру. Крім того, Служба безпеки України почала досудове розслідування щодо колишнього прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини