Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Проти Полозова «прокуратура» Криму просить порушити справу

20 / 09 / 2016

«Прокуратура» Криму просить порушити кримінальну справу стосовно адвоката Миколи Полозова. Про це він сам розповів ТАСС.

“Зараз мені зателефонували з Головного слідчого Управління СК по республіці Крим і запросили для надання пояснень в рамках дослідчої перевірки за заявою прокуратури”, — сказав він.

Полозов пояснив, що в заяві російська «прокуратура» Криму просить порушити кримінальну справу проти адвоката за образу їм в своїх постах у соцмережах обвинувача у справі Ахтема Чийгоза.

“Нібито на моїй сторінці в Facebook міститься якась характеристика державного обвинувача у справі Ахтема Чийгоза прокурора Домбровського А.А., імовірно виражена словами ” дрібний, нікчемний”, — розповів адвокат.

Він уточнив, що рішення йти в СК для дачі пояснень він прийме тільки після консультації з керівництвом Адвокатської палати Москви. Разом з тим, Полозов підкреслив, що розцінює дії «прокуратури» Криму як спробу політичного тиску на нього.

Адвокат Микола Полозов брав участь в якості захисника в ряді гучних судових процесів, в тому числі над Ільмі Умеровим, Ахтемом Чийгозом і Надією Савченко.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини