Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Проти чоловіка, який побив кримчанина за символіку «Азову», не відкрили кримінальну справу

4 / 10 / 2016

У Севастополі так і не порушили кримінальну справу за фактом побиття й нанесення тілесних ушкоджень Ігорю Мовенку. Про це Кримській правозахисній групі розповів сам потерпілий.

«Все-таки вирішили подати апеляцію за моєю адміністративкою. І як ми з’ясували, справа про насильство проти мене у слідчому комітеті так і не була відкрита. Пишемо заяву до прокуратури», – розповів Мовенко.

Нагадаємо, жителя Севастополя Ігоря Мовенка побили за розміщену на велосипедній рамі символіку батальйону «Азов». Лікарі діагностували у нього відкриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, перелом основи черепа, перелом щелепи, закритий перелом кісток носа, контузію очного яблука й інші травми.

За повідомленням Кримської правозахисної групи, у підконтрольному Кремлю Гагарінському районному суді Севастополя відбулося засідання, на якому Ігоря Мовенка оштрафували на дві тисячі рублів. Його звинуватили у порушенні статті 20.3. Адмінкодексу РФ «Пропаганда або публічна демонстрація нацистської атрибутики або символіки».

Нагадаємо, раніше у коментарі QirimInfo дружина Ігоря розповіла, що, за словами слідчого, поліція вже проводить за фактом побиття її чоловіка досудову перевірку, а кримінальні справи, які порушили проти нападника, передали до Слідчого комітету.

«Що кримінальні справи порушено, він (слідчий, – ред.) говорив впевнено, і додав, що вони лежать у трьох окремих папках», – розповіла тоді дружина потерпілого.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини