Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Проросійський активіст Усманов не згоден зі штрафом за організацію мітингу в окупованому Севастополі

21 / 09 / 2017

Кримський активіст, відомий своїми проросійськими поглядами, Ленур Усманов хоче оскаржити штраф, присуджений підконтрольним Кремлю Ленінським районним судом Севастополя за організацію мітингу 1 вересня проти вилучення у місцевих жителів земельних ділянок. Про це повідомляє Крим.Реалії.

«Я подав повідомлення про те, що збираюся проводити мітинг. Протягом трьох днів мені не було надано з боку уряду будь-яких заборон, відмов, або слова «не узгоджено/заборонено». Вони запропонували альтернативу, але це не є обов’язковим для виконання. На суді глава департаменту громадських комунікацій Чіхарев дав пояснення, що в уряду Севастополя немає повноважень у забороні проведення мітингу», – розповів Усманов в коментарі Крим.Реалії.

Усманов додав, що в день проведення мітингу співробітник підконтрольного Росії уряду Севастополя намагалася повідомити про відповідь уряду, але з порушенням порядку.

Вчора, 20 вересня, підконтрольний Росії Ленінський районний суд Севастополя оштрафував Усманова на 10 тисяч російських рублів за проведення акції протесту.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини