Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

«Прокурор» проти домашнього арешту тяжкохворого політв'язня Бекірова

10 / 04 / 2019

Після затримання початку «судового засідання» з невідомих причин, адвокат Іслям Веліляєв подав клопотання про домашній арешт політв’язня Едема Бекірова.

«Сторона обвинувачення виступає проти домашнього арешту. Адвокат запитує прокурора, чи провадилися якісь слідчі дії. Підсудний надарма перебуває в СІЗО», – повідомляють активісти Кримської солідарності.

«Веліляєв каже суду про те, що його підзахисного довели до такого стану, що той хотів оголосити голодування. Він не може самотужки сходити в туалет, Едем Бекіров дуже хворий. А в СІЗО тортурне утримання. Просить суд звернути на все це увагу. Також адвокат сказав, що раніше Бекірова не відпускали під домашній арегт, бо його родичі проживають в смт Зуя, і це надто далеко. Тепер він подає клопотання про домашній арешт у Сімферополі, і, якщо знадобиться, співробітники ФСБ зможуть приїхати і забрати його».

Едем Бекіров розповідає про свої хвороби. Він каже, що у санчастині його практично не лікують.

Засідання продовжується, QirimInfo стежить за «судовим» засіданням.

 

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини