Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Прокуратура присікає спроби кримських татар відзначити річницю депортації

17 / 05 / 2017

Сімферопольська прокуратура оголосила застереження Ільмі Умерову, Наріману Джелялову і Лемару Юнусову про неприпустимість порушення законодавства.

У коментарі QirimInfo Ільмі Умеров повідомив, що він відмовився приймати застереження від співробітника прокуратури.

«Я заявив про те, що не подавав жодної заяви на проведення заходу, тому ваші [прокуратури] застереження мені ні до чого. Я і без вказівок прокуратури знаю і розумію, що порушення правопорядку неприпустимо», – пояснив Умеров.

Ільмі Умеров повідомив, що зустріч з представниками прокуратури тривала близько 30-40 хвилин.

Він додав, що в Бахчисараї його чекають для бесіди представники місцевої поліції і прокуратури.

Наріман Джелялов написав на своїй сторінці в Facebook, що співробітники Сімферопольської районної прокуратури погражують затриманням Шевкету Кайбуллаєву.

«Йому [Кайбуллаєву] оголосили, що якийсь Іванов написав на нього скаргу про те, що він планує організацію несанкціонованих публічних заходів. На вимогу показати цю скаргу йому відмовляють з посиланням на якийсь закон. На вимогу ознайомити його з цим законом також звучить відмова. Кайбуллаєв поки знаходиться в будівлі прокуратури», – написав Джелялов.

Нагадаємо, російська влада Сімферополя не дозволила кримським активістам провести 19 травня пікет проти політичних і релігійних переслідувань на аексованому півострові.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини