Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Прокуратура повідомила про підозру організатору злочинної групи, яка незаконно переправляла людей в Крим

15 / 08 / 2017

Прокуратура АРК повідомила про підозру організатору злочинної групи, яка незаконно переправляла моряків до Криму. Про це повідомляють на сайті Прокуратури АРК.

«Завдяки злагодженій співпраці прокуратури Автономної Республіки Крим з Головним управлінням Національної поліції в Автономній Республіці Крим та Одеським прикордонним загоном Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України вдалося зібрати достатньо доказів для притягнення до кримінальної відповідальності за ч.2 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) КК України організатора злочинної групи, який координував каналом незаконного переправлення осіб (моряків) через державний кордон України, а саме через закриті пункти пропуску на тимчасово окупованій території півострову Крим», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Меджліс кримськотатарського народу готує звернення до Прокуратури АРК щодо затримання, 14 серпня у окупованому Криму активістів, які вийшли на підтримку заарештованого раніше Сервера Караметова. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини