«Прокуратура» Криму вимагає, щоб МРЕВ працював цілодобово

15 / 03 / 2016

Російська прокуратура Криму виступила з вимогою цілодобової роботи міжрайонного реєстраційно-екзаменаційного відділу (МРЕВ) для видачі россійських документів на транспортні засоби.

Як повідомляє прес-служба «прокуратури» Криму, така ініціатива була пов’язана з великими чергами заміни реєстраційних документів (українських документів на російські — ред).

«Встановлено, що в даний час велика кількість громадян очікує здійснення заміни реєстраційних документів і державних реєстраційних знаків, що призводить до скупчення транспорту, а також посилення соціальної напруженості», — йдеться в повідомленні.

Співробітники «прокуратури» пропонують приймати документи у кримачан і в нічний час доби.

«При таких обставинах прокуратура республіки направила вимогу в УГІБДД МВС по Республіці Крим про необхідність вжиття додаткових заходів, спрямованих на скорочення часу очікування громадянами отримання адміністративної послуги, в тому числі шляхом залучення додаткових сил і засобів для забезпечення безперервного (в нічний час) прийому документів та огляду транспортних засобів », – повідомляє прес-служба.

Також на сайті мешканцям півострова нагадали, що вони зобов’язані до 01.04.2016 замінити в установленому порядку реєстраційні документи і державні реєстраційні знаки, видані на транспортні засоби до 18.03.2014 відповідно до законодавства України.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини