Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Прокуратура Криму направила до суду справи стосовно двох кримських депутатів, обвинувачених в державній зраді

1 / 08 / 2017

 

Прокуратура Автономної Республіки Крим направила до суду обвинувальні акти стосовно двох колишніх кримських депутатів, яких звинувачують у державній зраді. Про це повідомила прес-служба українського наглядового відомства.

«В ході розслідування кримінальних проваджень отримані незаперечні докази того, що в березні 2014 року ці депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим сприяли окупації Криму. Зокрема, вони незаконно прийняли ряд постанов, в результаті чого було створено нелегітимне  державне утворення «Республіка Крим», – йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначають, що обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років.

Імен колишніх депутатів у прокуратурі АРК не називають. Коментарів самих обвинувачених або їхніх адвокатів на даний момент немає.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини