Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Прокуратура Криму моніторить факти порушення прав свідків Єгови

4 / 07 / 2017

Прокурор Криму Гюндуз Мамедов провів зустріч з головою керівного комітету «Свідків Єгови» в Україні Іллею Кобелем, в ході якої обговорив утиски віруючих цієї релігійної організації в анексованому Криму.

Мамедов запевнив, що прокуратура Криму фіксує всі такі факти порушення прав віруючих, повідомляє прес-служба відомства. За інформацією прокурора на початку анексії Криму, на території півострова діяли 22 громади, а загальна кількість активних членів Свідків Єгови становила понад 7 тисяч осіб.

«Наразі діяльність організації заборонена окупаційною владою, її прихильники не мають права на зібрання, піддаються насильству і цілеспрямовано призиваються до військової служби, незаконно відібрані культові приміщення, повністю обмежений доступ до офіційного сайту», – сказано в повідомленні прес-служби1.

 «Особи, які вчиняють протиправні дії по відношенню до наших громадян в Криму повинні нести за це відповідальність», – підкреслив прокурор.

В кінці червня повідомлялося про смерть 67-річного послідовника «Свідків Єгови» з Джанкоя Віталія Арсенюка після суду над ним. Чоловіка звинуватили в злочині за частиною 4 статті 5.26 КоАП Росії (здійснення місіонерської діяльності з порушенням вимог законодавства – КР).

Раніше в червні повідомлялося, що військова комісія Бахчисарайського району Криму зажадала від призовника-послідовника «Свідків Єгови» надати «документ про зміну віри».

Нагадаємо, 20 квітня Верховний суд Росії визнав екстремістcкой і заборонив діяльність організації «Свідки Єгови».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини