Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Прокуратура АРК розпочала кримінальне провадження проти «керівників» «Масандри»

14 / 01 / 2016

Прокуратура Автономної Республіки Крим відкрила кримінальне провадження проти російських керівників «Масандри» за продаж колекційних вин.

Як повідомляє прес-служба сайту прокуратури АРК Криму, окупаційні керівники виставили на продаж унікальні екземпляри виноробства врожаїв, починаючи з 1935 року.

«Як вважають експерти, це унікальні екземпляри виноробства врожаїв починаючи з 1935 року. Зухвалими діями незаконного керівництва аграрного об’єднання пропонується купити масандрівські вина, які вже не виробляються, а також рідкісних винсорту Педро Хіменес врожаю 1948 року та «Мускат білий кращий добірний» врожаю 1944 року, для створення яких виноград перебирався вручну. На продаж також виставлено нечисленні марки, які представлені в НВАО «Масандра» лише декількома пляшками», — йдеться в повідомленні.

Такі дії кваліфіковані за ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 191 КК України (готування до розтрати чужого майна шляхом зловживання службовими особами своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та 30.12.2015 розпочато кримінальне провадження, матеріали якого відповідно до ч. 2 ст. 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України».

Наразі матеріали справи направлені до Генеральної прокуратури України для визначення підслідності.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини