Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Прокуратура АР Крим оголосила в розшук слідчого ФСБ

4 / 06 / 2020

«Окупаційний “слідчий”, реалізуючи політику держави-окупанта спрямовану на переслідування кримчан за релігійними ознаками, знаючи, що вказана організації на території України не заборонена, здійснив незаконне затримання останніх за нібито участь в “терористичній” організації. Вказаний “слідчий” також ініціював перед “судом” питання про обрання, та неодноразове продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. », — йдеться у повідомленні прокуратури АР Крим.

Як зазначили у відомстві, в подальшому затримані були незаконно засуджені російським судом до 5 і 7 років позбавлення волі.

«На даний момент, підозрюваного оголошено в розшук, вживаються всі заходи для встановлення його місцезнаходження», – додали в прокуратурі.

Ім’я та прізвище підозрюваного в повідомленні відомства не вказані. За інформацією Крим.Реаліі, мова йде про слідчого, який ініціював справи щодо Нурі Прімова, Рустема Ваітова і Ферата Сайфуллаєва. Кримчани цього року звільнилися з російської колонії, відбувши присуджений їм термін ув’язнення.

Детальніше про севастопольську групу «справи Хізб ут-Тахрір» ви можете дізнатися в нашому матеріалі

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини