Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

Консультація психолога

+3 8(050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

Проблема мілітаризації АР Крим: Генасамблея ООН в резолюції закликала РФ вивести війська і припинити окупацію території України

10 / 12 / 2019

«Документ був розроблений Україною, країнами ЄС, США, Канадою, і Туреччиною і називається« Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, Україна, а також частин Чорного та Азовського морів», – повідомив в Facebook речник представництва України в ООН Олег Ніколенко.

Текст документа також містять: засудження проведення РФ військових навчань в Криму; фіксація факту посилення військової присутності на півострові і перешкоджання міжнародної навігації в Чорному і Азовському морях; заклик до РФ повернути військове обладнання з кораблів ВМС України «Бердянськ», «Нікополь» і «Яни Капу».

Також іноземним державам і міжнародним організаціям рекомендується утриматися від візитів на територію Криму без узгодження з урядом України.

За словами Ніколенко, за ухвалення резолюції проголосували 63 країни, проти – 19.

Серед країн, які проголосували «за» – США, Канада, Франція, Німеччина, Італія, Ізраїль, Туреччина та інші, «проти» – Китай, Сербія, Білорусь, Киргизстан і інші.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини