Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Про проєкт доведеться забути: Аксьонов заявив, що прісна вода під Азовським морем непридатна для вживання

15 / 06 / 2021

Про це сказав глава окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов, повідомляють підконтрольні Росії кримські ЗМІ.

«Там вона (вода під Азовським морем — ред.) якась є … Вона не глибоко, проблем дістати її немає. Справа в тому, що, швидше за все, вона має … кількість твердих частинок з перевищенням норми і всього іншого — мінералізація висока. А з високою мінералізацією яка користь? Це очищати треба. Очистити на добу мільйон кубометрів або два — це нереально. У такій ситуації доведеться цей проєкт забути і ставити дві опріснювальні установки у Фрунзе і в Ялті — це єдиний вихід з положення. Іншого взагалі нема», — сказав Аксьонов.

Раніше, окупаційна влада відклала рішення про будівництво опріснювальної установки в с. Фрунзе Сакського району Криму доки не будуть оцінені запаси прісної води під дном Азовського моря.

Нагадаємо, окупаційна влада Криму анонсувала будівництво опріснювальних установок в Судакському районі, в Керчі, Феодосії та Ялті. Глава окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов заявив, що опріснення морської води —єдиний гарантований спосіб поліпшити ситуацію з водопостачанням Криму.

У свою чергу уряд РФ вважає, що ці установки не вирішать проблеми з водопостачанням Криму, а служитимуть лише резервним джерелом води.

Про те, як влада РФ намагається вирішити проблему вододефіциту в Криму, читайте в нашому матеріалі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини