Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Про красу, мрії та сенси: ділимося враженнями про першу зустріч жіночого клубу в Києві

2 / 11 / 2016

На першу зустріч клубу «Між нами дівчатами» завітали 20 жінок-переселенок з Криму та сходу України.  

«Я не дозволяю собі впадати в негатив. Розкриваю щастя в середині себе. Зараз я навіть рада, що переїхала у Київ. Я зблизилась зі своєї невісткою та можу бачити як росте мій онук», – поділилась під час знайомства Тамара з Донецька.

Після вступної частини майстер з макіяжу Євгенія Фатєєва розповіла про особливості декоративного макіяжу та показала, як жінці підкреслити свої переваги.

Після роботи з красою зовнішньою Ольга Коробанова, кандидат психологічних наук, перейшла до краси внутрішньої. Кожна з присутніх леді створила свою карту з образами минулого, сьогодення та майбутнього. Образи та картинки шукали й вирізали гуртом з глянцевих жіночих журналів.

«Карта образів допоможе жінкам проаналізувати своє життя завдяки візуалізації, почати мріяти та знайти натхнення. Перед ними стояла така задача: знайти привабливі для себе картинки в журналах, знайти себе в одному з образів та оформити все це на ватмані», –  розповіла Ольга.

Кілька таких робіт Ви можете подивитися на фото нижче: 

[gallery-15637]

Жіночий неформальний клуб «Між нами дівчатами» буде й далі збирати дівчат різного віку по суботам.

Реєстрація на кожну зустріч обов’язкова. Реєструйтесь з середи до п’ятниці тут або шукайте анкету на facebook сторінці КримSOS. Після отримання необхідної кількості заявок до вказаного терміну, реєстрацію буде завершено.

Ви вже зараз можете планувати свій графік відвідування клубу на жовтень-листопад*:

29 жовтня, 13:00-15:00 Міхенді (розпис хною). Разом з Анною Сидорякою вивчимо візерунки та навчимось основним прийомам малювання хною. Майстриня допомагатиме в практичній частині майсте-класу.  

5 листопада, 12:00-14:00 – Рукоділля: основи в’язання. Про основи цього прикладного виду творчості розповість Анна Трофіменко, соціальний працівник КримSOS. Зокрема, на занятті Ви дізнаєтесь більше про  походження в’язання, його різновиди та використовувані матеріали.

Закріпити отримані знання Ви зможете, почавши на занятті в’язання теплих капців для мешканців Хоспісу літніх людей (у с. Перемога, Броварського району), де проживає близько 30-ти бабусь та дідусів з Донбасу та Криму.

5 листопада, 14:00-16:00 – Арт-терапія з Ольгою Коробановою

12 листопада, 12:00-14:00Новинки та тенденції в макіяжі. Євгенія Фатєєва розповість, що нового вигадали в індустрії краси та як зробити модний макіяж.

19 листопада, 12:00-14:00 тренінг «Втіль свою мрію в життя». Психолог-консультант, тренер Ірина Костенко проведе з учасниками практику з опрацюванням навичок для втілення в життя задумів та бажань. Учасниці навчаться краще розуміти себе та свої потреби..

26 листопада, 12:00-14:00 Теорія поколінь. Досвічений педагог Наталя Ніколенко розповість, чим відрізняється психологія тасвітосприйняття людей різного віку та як же нам порозумітись. Будемо разом шукати підтвердження теорії у прикладах з життя. Повірте, це дуже цікаво!

 

Ваші пропозиції та ідеї для клубу  «Між нами дівчатками» будемо раді прочитати в листі на електронній скриньці: anna@krymsos.com.

 

* програма може бути змінена 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини