Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Президенти України та Франції обговорили ситуацію в Криму і на Донбасі

26 / 06 / 2017

Сьогодні, 26 червня, Президент України Петро Порошенко та Президент Франції Еммануель Макрон обговорили ситуацію в окупованому Криму та на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба Президента України.

«Можу наголосити, що ми дуже ретельно обговорили всі обставини, визначили тактику наших дій на подальші декілька тижнів. Ми домовилися про те, щоб провести консультації і узгодити позицію для того, щоб підвищити ефективність можливої зустрічі у Нормандському форматі», – повідомив Петро Порошенко.

Еммануель Макрон підкреслив, що Франція завжди підтримувала суверенітет України в рамках кордонів, визнаних на міжнародному рівні.

«Франція не визнає анексії Криму», – заявив Президент Франції.

Нагадаємо, Рада Європейського союзу ухвалила рішення про продовження санкцій, введених проти окупованого Росією Криму, до 28 червня 2018 року.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини