Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Президент України закликав світову спільноту відстежувати ситуацію з правами людини в Криму

21 / 09 / 2017

Президент України Петро Порошенко закликав світову спільноту відстежувати ситуацію з правами людини в окупованому Криму та звернув увагу на злочини Кремля на анексованому півострові. Про це Петро Порошенко заявив під час виступу на 72-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, повідомляють у прес-службі Президента України.

«Кремль свідомо обрав тактику посилення людських страждань. Окупований кримський півострів, відповідно до правозахисників, уже перетворився на територію репресій. Хто наважиться не погодитися з Кремлем, ризикує своєю свободою і навіть життям», – сказав Петро Порошенко.

Президент України згадав про те, що українці та кримські татари зазнають арештів навіть через публікації у соціальних мережах, що лідерів Меджлісу кримськотатарського народу переслідують, а діяльність самого Меджліс кримськотатарського народу була заборонена.

«Кремль не виконує також тимчасові запобіжні заходи, визначені Міжнародним Судом ООН»,- акцентував увагу Генасамблеї Президент.

Президент нагадав, що на найвищому міжнародному рівні – Генеральній Асамблеї ООН – Росія визнана окупаційною державою і підкреслив, що це є свідченням правильного шляху в роботі Організації.

Нагадаємо, на міжнародному форумі ЮНЕСКО координаторка Amnesty International France з міжнародних відносин Анна Кастагнос розповіла про репресії російської окупаційної влади у Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини