Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Прес-конференція «Законопроект 2166: шлях до виходу з кризи внутрішнього переміщення»

30 / 10 / 2015

Прес-конференція присвячена обговоренню актуальності і перспектив прийняття Законопроекту 2166, що пропонує важливі зміни до закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб». Через півроку після прийняття Законопроекту в першому читанні, депутати розглянуть його вдруге 3 листопада 2015 р. Від результату голосування залежить достойне життя понад 1,5 мільйона вимушених переселенців, котрі сьогодні не можуть захистити свої права через недосконале законодавство.

Напередодні важливого голосування вважаємо за необхідне задовольнити суспільний інтерес до Законопроекту і привернути  увагу на його сутність та перспективи.

У заході візьмуть участь народні депутати-співавтори Законопроекту 2166: Пацкан В. В., Логвинський Г. В., Шкрум А. І., Немиря Г. М.; громадські експерти Олександр Галкін (ВБФ «Право на захист»), Олена Виноградова (ВБФ «Право на захист»), Олександра Дворецька (БФ «Восток-SOS»), Таміла Ташева (ГІ «КримSOS»).

Організатор прес-конференції – проект «Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні», що реалізується Данською радою у справах біженців у партнерстві з ВБФ «Право на захист» та за підтримки Агентства ООН у справах біженців.

Захід проводиться у партнерстві з організаціями, які брали участь у розробці законопроекту: БФ «Восток-SOS» і ГІ «КримSOS», а також Реанімаційним пакетом Реформ.

Контакт з організаторами: +38 (095) 175 76 72, e-mail: i.romanova@r2p.org.ua Інна Романова, радник з комунікацій ВБФ «Право на захист».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини