Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Представник президента РФ у Криму: на півострові сформовано близько сотні військових з'єднань

5 / 05 / 2016

Безпека і обороноздатність Криму сьогодні знаходяться на дуже високому рівні і забезпечуються сучасною військовою технікою і зброєю. Про це в інтерв’ю РІА Новини (Крим) розповів повноважний представник президента РФ в Криму Олег Белавенцев.

“Говорячи про обороноздатність Криму, хотів би відзначити, що завдання зі створення в Криму самодостатнього угруповання військ виконана. Всього сформовано 96 з’єднань військових частин і організацій. За два минулі роки серйозно збільшений бойовий потенціал угруповання військ Збройних Сил РФ, дислокованого на території “Кримського федерального округу”, – зазначив повпред.

За його словами, на озброєння з’єднань і частин надійшли новітні зразки озброєнь і військової техніки. Серед них – підводні човни та надводні кораблі, озброєні крилатими ракетами “Калібр”, бойові літаки Су-30СМ і вертольоти Мі-28, Ка-52, Ка-29, а також безпілотні літальні апарати. Крім того, на озброєнні кримських частин знаходяться сучасні зразки озброєнь для берегових військ флоту – берегові ракетні комплекси “Бастіон” і “Бал”, зенітно-ракетні комплекси “Панцир” і С-300.

“Протягом 2015 року та з початку 2016 року до складу Чорноморського флоту прийняті три надводних кораблі: сторожовий корабель “Адмірал Григорович”, малі ракетні кораблі “Серпухов” і “Зелений Дол”, чотири підводних човни проекту 636 “Новоросійськ”, “Ростов на-Дону”, “Старий Оскол” і “Краснодар”. Також на озброєння надійшло 10 бойових катерів, 4 допоміжних судна, 8 бойових літаків”, – додав Олег Белавенцев.

Як зазначив повпред, доручення президента Росії Володимира Путіна розгорнути в Криму самодостатнє міжвидове угруповання військ, здатне гарантовано «захищати національні інтереси РФ» на даному напрямку, фактично виконано. Крім того, підкреслив Олег Белавенцев, на сьогоднішній день триває інтеграція кримських оборонно-промислових підприємств у великі холдингові компанії РФ. Крім того, в Севастополі почали працювати центр суднобудування “Зірочка”, науково-технічний центр “Імпульс-2” та інші. Відновили виробництво ряд підприємств ВПК в Криму, в тому числі заводи суднобудування і судноремонту “Залив” і “Море”, НДІ аеропружних систем, завод “Фіолент”.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини