Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Представник ОБСЄ обговорить в Україні проблеми ЗМІ у Криму

7 / 06 / 2016

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович планує візит в Україну, щоб обговорити питання свободи слова, ситуацію з безпекою журналістів в анексованому Криму та діалогу російських і українських професійних медіапрофспілок. Про це вона повідомила в листі, адресованому першому секретареві Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергію Томіленко, повідомляє прес-служба НСЖУ.

«Як ми вже обговорювали у Відні, я планую відвідати Україну найближчим часом. Я сподіваюся, що зможу зустрітися з вами і вашими колегами в союзі і обговорити як питання ситуації в країні зі свободою слова, так і наш діалог. Зустріч також сприятиме обміну думками про спільні зусилля у вирішенні питань прав журналістів в Криму і на сході України», – йдеться у листі Дуні Міятович.

За інформацією української медіапрофспілки, на останньому засіданні журналістських спілок України та Росії була досягнута домовленість, що офіс представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ має намір працювати над створенням спеціальної місії з прав журналістів в окупованому Криму.

Напередодні президент України Петро Порошенко доручив опрацювати питання застосування персональних санкцій проти осіб, причетних до протиправних дій щодо ЗМІ в анексованому Росією Криму.

Після анексії Росією Криму за два роки прокуратура АРК порушила 13 кримінальних проваджень за фактами утисків журналістів в Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини