Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Представниця Amnesty International на форумі ЮНЕСКО розповіла про репресії російської влади в Криму

21 / 09 / 2017

Вчора, 20 вересня, на міжнародному форумі ЮНЕСКО координаторка Amnesty International France з міжнародних відносин Анна Кастагнос розповіла про репресії російської окупаційної влади у Криму.

Кастагнос розповіла про системні порушення прав на свободу вираження поглядів на окупованому півострові.

«Це особливо позначилося на медіа. До анексії півострова медіа у Криму мали істотно більше свобод та демонстрували більший плюралізм поглядів. Останні рештки цього плюралізму були втрачені. Особливо – після примусового закриття 1 квітня 2015 року всіх найпопулярніших кримськотатарських ЗМІ, серед яких, зокрема, телеканал ATR. Незалежні журналісти, блоґери та інші критики окупації опинилися під колосальним тиском, мета якого – унеможливити будь-яку публічну критику де-факто влади та російської влади у Криму», –  повідомила координаторка Amnesty International.

Правозахисниця акцентувала увагу на   забороні Меджлісу, який є представницькою організацією кримськотатарського народу, відзначивши його важливість для  дискримінованої спільноти кримських татар.

Згадала Кастагнос і ситуацію з нещодавним викраденням і катуванням кримського татарина Рената Параламова.

«Чоловік розповів, що його викрадачі його катували, в тому числі електричним струмом, і змушували читати «зізнання» перед відеокамерою, приписуючи собі та іншим кримським татарам кримінальну діяльність», – розповіла Кастагнос.

Правозахисниця закликала негайно припинити репресії проти кримських татар та усіх активістів на окупованому півострові.

З повним текстом промови можна ознайомитися на сайті організації http://bit.ly/2ycrZCc.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини