Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Представництво Президента України в Криму обійшлося бюджету майже в 2 млн за півроку

25 / 07 / 2017

На представництво президента України в Автономній Республіці Крим у першій половині 2017 року витратили 1 861 250 гривень. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на відповідь Адміністрації президента на запит експерта з питань протидії корупції центру «Ейдос» Гліба Канєвського.

Видання повідомляє, що Канєвський попросив АП перерахувати досягнення представництва за першу половину року, однак там розповіли про те, що саме входить до повноважень відомства, але не назвали конкретних справ, які були втілені в життя.

На запитання про витрати на представництво Президента України в Криму відповіли: «За інформацією, наданою Державним управлінням справами, касові видатки на утримання та забезпечення діяльності представництва президента України в Автономній Республіці Крим у першому півріччі 2017 року становили 1861, 250 тис. гривень».

Вчора, 24 липня, Президент України Петро Порошенко провів двогодинну телефонну розмову у Нормандському форматі з Президентом Франції Еммануелем Макроном, Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель і Президентом Росії Володимиром Путіним.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини