Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Правозахисники: у справі майданівця Коломійця з'явилися нові свідчення фальсифікації доказів

17 / 05 / 2016

У справі політв’язня, активіста Євромайдану Андрія Коломійця, якого судять в окупованому Криму, з’явилися нові свідчення фальсифікації доказів, повідомляють в Кримській правозахисній групі.

«У ході засідання стали відомі нові подробиці затримання Андрія Коломійця, які говорять про фальсифікації доказів за звинуваченням у зберіганні наркотиків, які нібито були у нього виявлено. Пакет з марихуаною перебував в сейфі колишнього чоловіка цивільної дружини Коломійця, ключів і доступу до цього сейфу у Коломійця не було. Це випливає з адвокатського опитування свідка Давидової», — йдеться в повідомленні.

Також, вказують правозахисники, показання Давидової спростовують версію слідства, яка викладена в обвинувальному висновку під виглядом показань Андрія Коломійця, що він нібито добровільно погодився проїхати в поліцію.

«Як видно з опитування Давидової, до Коломійця з самого початку ставилися як до злочинця, порушуючи презумпцію невинуватості. Також з опитування видно, що обшук проводився поверхнево і, в основному, був приводом для затримання Коломійця. Обшук проходив з процесуальними порушеннями, серед яких і те, що знайдена під час обшуку марихуана не була внесена до протоколу». — повідомляють вони.

За клопотанням адвоката опитування свідка було долучено до матеріалів справи. У задоволенні інших клопотань захисту «суд» відмовив.

Наступне засідання «суду» у цій справі призначено на 1 червня.

Нагадаємо, Андрія Коломійця, мешканця Київської області, 1993 року народження, звинувачують у замаху на вбивство двох колишніх співробітників “Беркута” під час Майдану в Києві. В цілому, Коломійцю може загрожувати до 20 років позбавлення волі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини