Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Правозахисники просять владу України захистити активіста Володимира Балуха

12 / 12 / 2016

Правозахисні та громадські організації, серед яких Кримська правозахисна група 12 грудня направили звернення до президента України, міністру закордонних справ України, генерального прокурора України та прокурора АР Крим щодо незаконного затримання українського активіста Володимира Балуха в Криму.

У зверненні правозахисники закликають українську владу застосувати всі можливі правові, політичні, дипломатичні інструменти для звільнення громадянина України Володимира Балуха і захисту його прав. Представники громадянського суспільства України чекають відповідну реакцію влади.

Нагадаємо, український фермер Володимир Балух був заарештований 8 грудня у своєму будинку в селі Серебрянка Роздольненського району Криму. Раніше його в будинку співробітники російської поліції провели два обшуки. Перший обшук пройшов в квітні 2015 року, його ході з кришідома знімали український прапор. Після проведення другого обшуку українця звинуватили в образі співробітника поліції Євгена Баранова і засудили до 320 годин обов’язкових робіт.

Потім 29 листопада Балух на стіні власного будинку розмістив табличку «Вулиця Героїв Небесної сотні 18». В цей же день до нього приїхав голова сільської ради Степанюк Віталій Вікторович з погрозами звернутися в поліцію і зажадав зняти табличку.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини