Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Правозахисниця про апеляцію Меджліса: «Одна з суддів засинала»

29 / 09 / 2016

Юрист правозахисного центру “Меморіал” Марина Агальцова прокоментувала судовий процес, на якому розглядалася апеляція про визнання Меджлісу екстремістською організацією. Агальцова в суді відстоювала інтереси Меджлісу разом з іншим юристом “Меморіалу” Кирилом Коротєєвим.

“Сьогодні мені здавалося, що наші дослідження (ми привели багато досліджень, наприклад, аналізуючи транскрипти засідань Державної думи) були даремними. Інша справа, чи почув нас суд, чи ні, я не знаю. Знаю, що одна з суддів засинала”, – сказала Агальцова, відповідаючи на питання QirimInfo, чи прислухався суд до доводів захисту, або сьогоднішнє засідання було формальністю.

Також правозахисниця прокоментувала присутність в залі суду представників кримської “прокуратури” і ФСБ.

“Зазвичай коли апеляція розглядається у Верховному суді, там, швидше за все, знаходиться хтось із Генеральної прокуратури. І коли я зайшла і побачила знайомі обличчя, та ще не з прокуратури, а з ФСБ, я була здивована. Я думаю, що це пов’язане з тим, що проблема кримських татар дуже складна і делікатна. Напевно, наша генеральна прокуратура вирішила не розбиратися цілком в питанні, і тому дозволили представництво “прокуратури” Криму в суді. Що там робила кримська ФСБ, я не знаю”, – зазначила Агальцова.

Нагадаємо, сьогодні Верховний суд РФ відхилив апеляцію захисту і підтвердив визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини