Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Правозахисниця: політв'язню Костенко не дозволяють відправляти листи з колонії

11 / 03 / 2016

Засуджений в Криму активіст євромайдан Олександр Костенко відсвяткував своє 30-річні в колонії Кіровській області РФ. При цьому у нього немає можливості відправляти листи. Про це повідомила координатор Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник в своєму Facebook.

«Саша зустрічає цей день (день свого народження – QirimInfo) в російській в’язниці, в якій сидить термін за сфабриковану політично вмотивовану справу. Він каже, що отримує листи, які йому надсилають не лише з України, а й з інших країн, але відправити свої листи йому не дають», – написала Скрипник.

Нагадаємо, раніше “Верховний суд Криму”, розглянувши касаційну скаргу захисту політв’язня Костенко, несуттєво скоротив засудженому термін ув’язнення до 3 років і 6 місяців позбавлення волі. Натомість Костенку відмовляли у наданні медичних послуг, а після винесення вироку матір Олександра перестали пускати в СІЗО до сина. На данний момент засуджений кримський активіст перебуває у Кірово-Чепецьку (Кіровська область Росії), у виправній колонії №5.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини