Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Правосуддя по-російськи

30 / 07 / 2015
Мешканець Євпаторії, В.Муратов на початку липня купив в Ростові автомобіль BMW X5. Машина в угоні не значилася, новий власник спокійно перегнав авто в Крим, зареєстрував його на себе і поставив на облік. Через тиждень після реєстрації, 17 липня, до нього звернулася людина на ім’я Тимур з проханням продати дане авто. На зустріч покупець з’явився не один, і попросив ключі від машини та документи для перевірки власника. Під час пробної поїздки «покупці» несподівано назвали себе співробітниками правоохоронних органів і поїхали до відділу МВС РФ р Євпаторії, де «покупець» показав посвідчення співробітника ФСБ Дагестану. Там власникові автомобіля відмовилися повертати документи і ключі без зазначення причин. Потім, у супроводі поліції, машину та її власника відправили до Сімферополя, де автомобіль забрали.

При вилученні слідчий заявив, що авто нібито належало співробітникові ФСБ А.Ахмедову, який його купив і не встиг переоформити на себе. Документи і автомобіль потім нібито вкрав його співмешканець, який і продав машину Муратову. При цьому слідчий постійно хамив і погрожував, і на питання потерпілого відповідав «забудь про автомобіль, він не твій!» 

 
Автомобіль на офіційному сайті ГИБДД не числився як викрадений або заарештований. Довідки про постановку на облік, вилучення, порушення кримінальної справи у відділенні №5 МРЕВ ДАІ Криму видавати відмовилися. На штрафмайданчику автомобіль був відсутній.

У вівторок, 28 липня, до Муратова нагрянули правоохоронці, він був змушений звернутися до адвоката. Як з’ясувалося, автомобіль знайшли в селищі Миколаївка, поруч із місцем скоєння тяжкого злочину. Хто сидів за кермом транспортного засобу, поліцейські повідомляти відмовилися, посилаючись на таємницю слідства. Тепер крім втрати автомобіля, Муратову можуть загрожувати набагато серйозніші наслідки.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини