Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

ПП «Чонгар» буде закритий з 17 по 19 листопада

16 / 11 / 2015

З 17 по 19 листопада пропуск громадян, що їдуть на територію тимчасово окупованого Криму і назад, через КПВВ «Чонгар» здійснюватися не буде. Про це повідомляє «УНН» з посиланням на заяву начальника митного поста «Каховка» Олександра Камшукова.

Громадянам, які бажають потрапити в Крим в ці дні, слід переорієнтувати свої маршрути руху на КПВВ «Каланчак» або «Чаплинка».

Нагадаємо раніше QirimInfo повідомляв, що українські прикордонники перенесуть пункт пропуску «Чонгар» ближче до адміністративного кордону з окупованим Кримом. Це значно зменшить відстань, яку треба долати пішоходам між українським і російським пунктами пропуску.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини