Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Посольство України в Ізраїлі застерігає від незаконних поїздок в окупований Крим

18 / 01 / 2016

Посольство України в державі Ізраїль опублікувало заяву, в якій нагадує громадянам Ізраїлю, які відвідують Крим, про необхідність отримувати відповідні дозволи, передбачені українським законодавством.

У відомстві зазначають, що останнім часом отримують інформацію про факти в’їзду та проведення комерційної діяльності іноземними громадянами на тимчасово окупованій території Криму, і попереджають про можливість введення санкцій.

«Посольство звертає увагу, що такі дії є порушенням українського законодавства, зокрема Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», а також суперечать міжнародному праву, зокрема положенням резолюції Генеральної Асамбеї ООН A/RES/68/262 «Територіальна цілісність України» від 27.03.2014. У разі продовження таких дій відповідна інформація буде передана в компетентні органи України з метою подальшого притягнення до відповідальності винних у порушенні чинного законодавства. Буде також розглянуто питання про включення відповідних ізраїльських компаній в список юридичних осіб, щодо яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції)», — повідомляється в заяві.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини