Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Порушення міжнародного гуманітарного права та права кримських татар на самовизначення в окупованому Криму

28 / 12 / 2018

Цей звіт охоплює теми свободи слова та інформації, свободи зібрань та асоціацій, релігійних свобод, розповсюджених порушень міжнародного гуманітарного права та права на самовизначення кримськотатарського народу. Структурно звіт складається з аналітичних оглядів порушень цих прав і коротких описів самих випадків порушень.

Джерелами для аналітичної частини звіту є база міжнародних правових документів, українське та російське законодавство, а також законодавство так званої Республіки Крим. Опис випадків порушення прав людини базується на відкритих джерелах, а також інформації, зібраної авторським колективом цього звіту.

Хронологічно звіт охоплює період від моменту анексії півострова Росією – до 31 грудня 2018 року. Винятком є розділи, присвячені порушенням міжнародного гуманітарного права, а також права кримських татар на самовизначення – крайня хронологічна межа цих розділів наразі 30 вересня 2018 року.

Це дослідження не було б можливим без підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні. Автори висловлюють особливу вдячність кримським активістам за надану інформацію та визначну силу духу, українській та міжнародній спільноті за сподвижництво у боротьбі за деокупацію Криму, і кожному читачеві цього звіту за приділену увагу до прав людини.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Звіти